Šosezon pirmo reizi Mārupes basketbola komanda piedalās Latvijas basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas sacensībās. Tik augstā līmenī Mārupes novada komanda vēl nekad nav spēlējusi.

Šovasar tika izveidota basketbola komanda „Mārupes sporta centrs”. Klubā spēlējošie puiši jau vairākus gadus pārstāvējuši novadu dažādās sacensībās (Pierīgas novadu čempionāts, Latvijas olimpiāde, Ķekavas čempionāts un pat Latvijas amatieru basketbola līgā). Šogad tika nolemts spert soli augstāk un to izdevās paveikt.

Komandas kodols tika izveidots pērn, kad vairums šo basketbolistu pārstāvēja Bauskas komandu „Kvēle/ Sporta centrs „Mēmele””. Tomēr vēlme pārstāvēt savu novadu, nevis citu pilsētu, radīja domu, ka vajag mēģināt komandu bāzēt Mārupē.

Pērn puiši izcīnīja sesto vietu LBL 2 regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas mačos divreiz dramatiskās cīņās piekāpās nākamajiem bronzas medaļu ieguvējiem „Jelgava 2”. Šogad komandas vadība un treneris spēlētājiem ir uzstādījuši mērķi cīnīties par uzvaru katrā spēlē un spert soli augšup, salīdzinot ar pērno sezonu. Tātad iesaistīties cīņā par medaļām.

Visi komandas spēlētāji ir jauni puiši, kuri savu ikdienu no sirds cenšas savienot ar nopietniem treniņiem, lielu personīgo atdevi un nepārtrauktu izaugsmi. Šāda attieksme pret sevi, dzīvi un komandu mums – Latvijas meža dienestam – liekas ļoti motivējoša un ir pelnījusi atbalstu.

„Mārupes sporta centrs” galvenā trenera jaunā Mārupes basketbola speciālista Matīsa Rožlapas vadībā sezonai gatavoties sāka jau augustā, bet sastāva komplektācija tika pabeigta vien pavisam nesen.

Basketbola aprindās valda teiciens: „Cāļus skaita pavasarī!” To arī gaidīsim!

Kontakti:

Rekvizīti:

AS “LMD” Cēsu iela 31, k-3, Rīga, LV-1012 Vienotais reģistrācijas nr.: 40103678556

Par personu datu apstrādi.

Personu datu apstrādes nolūks un tiesiskais pamats ir klientu informēšana, līgumos noteikto saistību izpilde, uzņēmumu interešu realizācija, kā arī citi iepriekš noteikti nolūki.
Dati tiek apstrādāti un saglabāti ievērojot nepieciešamās konfidencialitātes prasības.
Veiktie drošības pasākumi tiek pastāvīgi pilnveidoti, atbilstoši drošības prasībām.
Personas datu apstrādes vajadzībām dati var tikt nodoti citām personām normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
Personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik to glabāšana ir nepieciešama atbilstoši attiecīgiem personas datu apstrādes nolūkiem, kā arī saskaņā ar piemērojamo normatīvo aktu prasībām. Uzglabāšanas nolūki var mainīties.
Jums ir tiesības saņemt informāciju par saviem personas datiem, veikt to kontroli, lūgt datu apstrādes ierobežošanu, labošanu, dzēšanu un iebilst pret datu apstrādi.
Ja datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz datu subjekta sniegto piekrišanu, datu subjektam ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt piekrišanu savu personīgo datu apstrādei, neskarot to datu apstrādi, kas notikusi līdz piekrišanas atsaukšanai.
Ja personas dati vairs nav nepieciešami iepriekš noteiktajiem apstrādes mērķiem, tie tiks dzēsti.