Our Blog

0

Šosezon pirmo reizi Mārupes basketbola komanda piedalās Latvijas basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas sacensībās. Tik augstā līmenī Mārupes novada komanda vēl nekad nav spēlējusi.

Šovasar tika izveidota basketbola komanda „Mārupes sporta centrs”. Klubā spēlējošie puiši jau vairākus gadus pārstāvējuši novadu dažādās sacensībās (Pierīgas novadu čempionāts, Latvijas olimpiāde, Ķekavas čempionāts un pat Latvijas amatieru basketbola līgā). Šogad tika nolemts spert soli augstāk un to izdevās paveikt.

Komandas kodols tika izveidots pērn, kad vairums šo basketbolistu pārstāvēja Bauskas komandu „Kvēle/ Sporta centrs „Mēmele””. Tomēr vēlme pārstāvēt savu novadu, nevis citu pilsētu, radīja domu, ka vajag mēģināt komandu bāzēt Mārupē.

Pērn puiši izcīnīja sesto vietu LBL 2 regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas mačos divreiz dramatiskās cīņās piekāpās nākamajiem bronzas medaļu ieguvējiem „Jelgava 2”. Šogad komandas vadība un treneris spēlētājiem ir uzstādījuši mērķi cīnīties par uzvaru katrā spēlē un spert soli augšup, salīdzinot ar pērno sezonu. Tātad iesaistīties cīņā par medaļām.

Visi komandas spēlētāji ir jauni puiši, kuri savu ikdienu no sirds cenšas savienot ar nopietniem treniņiem, lielu personīgo atdevi un nepārtrauktu izaugsmi. Šāda attieksme pret sevi, dzīvi un komandu mums – Latvijas meža dienestam – liekas ļoti motivējoša un ir pelnījusi atbalstu.

„Mārupes sporta centrs” galvenā trenera jaunā Mārupes basketbola speciālista Matīsa Rožlapas vadībā sezonai gatavoties sāka jau augustā, bet sastāva komplektācija tika pabeigta vien pavisam nesen.

Basketbola aprindās valda teiciens: „Cāļus skaita pavasarī!” To arī gaidīsim!