Our Blog

0

Ņemot vērā Latvijas meža dienesta aicinājumu iesniegt projektus atbalsta sniegšanai, tikām saņēmuši lūgumu no Kurzemes radio sniegt palīdzību jau desmito gadu organizētajam jauniešu iniciatīvas pasākumam, kura ietvaros tiek noskaidrots 2013.gada labākais dīdžejs Kurzemē.

Pasākuma “KURZEMES DJ” mērķis tika izvirzīts ne tikai noskaidrot profesionālāko un iecienītāko Dīdžeju, bet arī veicināt tīrākas un kvalitatīvākas kultūrvides attīstību Latvijas klubos, kuri – vēlamies mēs to atzīt, vai nē – ir vieni no jauniešu atpūtas sastāvdaļām. Uz savu iecienīto atpūtas vietu jaunietis nāk, lai pavadītu vakaru, satiktu draugus un, ja iespējams to darīt labākā vidē, Latvijas meža dienests bija gatavs dot savu atbalstu tā veicināšanai.

Kurzemes Dīdžeju konkurss notika15.novembrī Ventspilī. Katram no deviņiem konkursa dalībniekiem tika dota iespēja nepilnu stundu parādīt savu talantu un kreativitāti publikas uzrunāšanā un zināšanas elektroniskās mūzikas daudzveidībā, lai paliktu atmiņā ar savu sniegumu, jo galvenais vērtētājs ir kluba apmeklētājs, un vislielākā balva ir jauniešu atzinība.