Our Blog

0

No 31.jūlija līdz 4.augustam Limbažu pilsēta svinēja 790 jubileju.
Limbaži ir viena no vecākajām Latvijas pilsētām, tādēļ svētku ietvaros tika uzturētas gan vecās tradīcijas – atvērti ziedu vārti, organizets vikingu laivu brauciens, andele pilsētas vēsturiskajā centrā, uzburta viduslaiku gaisotne pilsdrupās, gan jau iesakņojušies mūsdienu kopābūšanas prieki – kopīgs limbažnieku un Limbažu viesu gājiens, veco braucamrīku parade, kā arī mazo limbažnieku braucamrīku parade “Mazie limbažnieki rule!” no Baumaņu Kārļa laukuma līdz ezermalai.
Mazie limbažnieki tika aicināti pašu spēkiem un ar ģimenes līdzdarbošanos izgatavot vai noformēt interesantus un neparastus braucamrīkus, kas priecētu pašus un skatītājus, un apliecinātu, ka Limbažos netrūkst ģimeņu ar radošo dzirksti, spožām idejām un vēlmi pārsteigt.
Latvijas meža dienests nevarēja neatbalstīt tos, kam, mūsuprāt, bija nepieciešams īpašs iepriecinājums par drosmi piedalīties un par radošo garu, kas valda mūsu bērnos.
Lai pasākuma nobeigums būtu īpaši izdevies un nestu vislielāko gandarījumu par piedalīšanos, mēs sarūpējām mazajiem dalībniekiem “vēdera prieciņu” – katrs finišu sasniegušais rullētājs varēja cienāties ar lielu kūkas gabalu, kas lieliski iederējās kopīgā svētku noskaņā.
Izsakām vislielāko pateicību brīnišķīgo Limbažu svētku organizātoriem un priecājamies, ka varējām būt kopā ar vismazākajiem svētku dalībniekiem, sniedzot viņiem prieku!