Our Blog

Pēc klusiem un skaistiem Ziemassvētkiem projekts “Neviens nav aizmirsts” ar As „Latvijas meža dienesta” atbalstu devās apciemot no Rīgas tik tālo pansionātu Kārsavā, lai svētkos sveiktu un ar savu klātbūtni sasildītu Kārsavas pansionāta “Mūsmājas” iedzīvotājus. Latgalē, kā ierasts, ir ļoti viesmīlīga uzņemšana, cilvēki uzskata, ka jebkurš ciemiņš ir jāuzņem ar mielastu, kas ir ļoti sirsnīgi un jauki.

Ņemot vērā, ka Kārsavas pansionātu esam apciemojuši jau vairākkārt, daudzi no iedzīvotājiem mums jau ir kā labi draugi. Tas ļoti palīdz atklātai un sirsnīgai savstarpējai komunikācijai.

Kopā ar mums uz panionātu devās arī pārstāvji no Kapelas Jūlijs Helmuts (solists, ģitāra), Vineta (vijole). Senioriem tik ļoti patika mūsu mākslinieki, ka viņi aktīvi iesaistījās koncertā, dziedot un dejojot.

Pansionāta nesenā iedzīvotāja Marija mūs priecēja ar pašsacerētiem un arī iemācītiem dzejoļiem, apbrīnojami, cik daudz dzejoļus kundze spēja atcerēties!

Lielu prieku sagādāja As „Latvijas meža dienesta” Ziemassvētku dāvanas katram pansionāta iedzīvotājam. Sajūta kā īstos Ziemassvētkos! Atvadoties un dodoties prom, gan projekta dalībnieki, gan pansionāta iedzīvotāji bija sajūsmu un pozitīvu emociju pilni par noritējošo pasākumu.

Kopā ar Latvijas meža dienestu atkal esam iepriecinājuši mūsu Latvijas seniorus!

Pēc pansionāta apmeklējuma saņēmām vēstuli no pansionāta:
Labdien!
Mīļš paldies Jums par jauko pasākumu un dāvanām mūsu iemītniekiem. Šodien izdalījām lielāko daļu dāvanu, taču visas vēl nepaspējām. Dalām arī mandarīnus un konfektes. Iemītnieki ir ļoti priecīgi un pateicīgi.
Paldies Jums par ieguldīto darbu un veltīto laiku, lai to visu noorganizētu. Paldies visiem labajiem cilvēkiem, kas sagādāja svētku prieku pansionāta klientiem.
Ceram, ka veiksmīgi aizbraucāt uz mājām. Lai veselība, mīlestība, veiksme un radošas ieceres Jaunajā gadā!
Ar cieņu
Renāte Čeirāne