Labdarība Gatartas pansionātam

Otrajā oktobra svētdienā sadarbībā ar projektu „ Neviens nav aizmirsts”,  Latvijas meža dienests turpina rūpēties par Latvijas pansionātos dzīvojošajiem senioriem. Tagat ,kad Latviju jau ietērpis krāsainais rudens, pabijām viesmīlīgajā  Gatartas pansionātā,kur mūs nepacietīgi gaidīja 70 seniori. LMD bija atvedis pansionātā ilgi gaidīto dāvanu - projektoru un ekrānu, kas  turpmāk senioriem dos iespēju skatīties iemīļotās filmas, aizraujošus raidījumus,dažādus koncertu ierakstus un kāpēc ne pašu uzņemtos video!

Koncerta programmas formāts, lai arī visos pansionātos parasti ir kautkur  līdzīgs, taču, pateicoties līdzbraucēju un dalībnieku lielai dažādībai,  tas tomēr katru reizi ievērojami atšķiras. Šī  pansionāta iedzīvotāji bija ļoti aktīvi un darboties griboši ,tāpēc arī nebija brīnums, ka tūlīt pat vēlējās  ķerties klāt dziesmu dziedāšanai - uzstājās viesmākslinieks Māris, kurš dziedāja gan sava repertuāra garadarbus, gan citu autoru sacerētās dziesmas, iesaistot dziesmās arī visus klātesošos skatītājus.

Pansionāta iedzīvotājs Jānis bija sarūpējis pasākuma vadītājai atjautībai savu sacerēto mīklu, un, lai arī viņai to nu nekādi neizdevās atminēt, tomēr Jānis  uzdāvināja pāris, no sirds sarūpētās,  skaistā Gatartas rudens iekrāsotās kastaņa lapas un pie vienas reizes  pasūtīja sev iemīļotu dziesmu - "Meiča egles garumā", kas gan diemžēl nebija Māra repertuārā, bet,lai neapbēdinātu Jāni  tā vietā tika nodziedātas citas līdzvērtīgas un krāšņas dziesmas. Pasākuma atmosfēra izdevās pozitīva  un gaiša, un varēja just kā zālē virmo prieks. Seniori vēlāk pēc pasākuma uz istabiņām devās gandarīti - gan par piesātināto  koncerta programmu, gan par saņemtajiem kārumiem, gan par lielisko  iespēju turpmāk skatīties dažādas pārraides  ar LMD sarūpēto projektoru!

Dizains: Graphic.lv