Our Blog

0

As “Latvijas meža dienests” atkārtoti sadarbojas ar projektu”Neviens nav aizmirsts”, kas regulāri apciemo pansionātus, komunicējot ar senioriem un radot viņiem patiesu sajūtu, ka mums rūp viņu ikdiena , sagādājot īpaši viņiem velītu pasākumu programmu krāsainākai ikdienai.
Šoreiz projekts “Neviens nav aizmirsts” apciemoja sociālo aprūpes centru Tērvetē, kur vienā ēkā atrodas pansionāts un bērnu nams. Kopā pansionātā mitinās 110 seniori un 22 bērni. Ņemot vērā dažādo publiku,tika padomāts par visiem pansionāta iemītniekiem.
Koncertprogramma bija ļoti krāsaina un dažāda,lai sagādātu pārsteigumu ikvienam skatītājam – bija sagatavota programma sākot no īru dejām līdz pat indiešu mūzikai, pa vidu iekļaujot kā latviešu, tā krievu un ukraiņu dziesmas. Pansionāta publika bija ļoti iepriecināta un gandarīta par mūsu sirsnīgo pasākumu un koncerta laikā atplauka un kļuva daudz dzīvespriecīgāka. Komunikācija ir viena no svarīgākajām lietām pansionātos dzīvojošajiem, par ko mēs savās ikdienas rūpēs pat nevaram iedomāties. Mums patiess prieks, ka varam šādi atbalstīt,lai nestu sirsnību un pozitīvismu šiem cilvēkiem. Šādās iestādēs diemžēl līdzekļu ir tik cik ir,un bieži vien pietrūkst pat pašām nepieciešamākajām lietām. Pirms katra brauciena tiek sazināts pansionāts, lai noskaidrotu, vai ir kādas lietas, kas būtu ļoti nepieciešamas. Ar As “Latvijas meža dienests” gādību projekts “Neviens nav aizmirsts” pansionātam šoreiz uzdāvināja dažādas ikdienai vajadzīgās lietas, tai skaitā: krūzītes, tējkannas, kalendārus, sienas pulksteņus.