Our Blog

0

LMD turpina iesākto sadarbību ar projektu “Neviens nav aizmirsts”un šoreiz atbalstīja braucienu uz Madlienas pansionātu. Šeit savu ikdienu pavada ap 80 cilvēkiem,pie kuriem viesojāmies ar iepriekš izvēlētu koncerta programmu un ar mīļām rūpēm sagatavotu ciema kukuli. Lai šeit dzīvojošie nejustos pamesti un aizmirsti, nepārtraukti tiek gādāts par dažādām pozitīvu domu nesošām aktivitātēm. Īpašu prieku sagādā dažādu mākslas darbiņu radīšana,te katrs var izpausties radoši un kā sirds vēlas ,un noteikti telpā ir jūtams ar kādu aizrautību tas notiek! Šeit LMD nāca talkā ,lai radītu jaunu iedvesmas elpu ,sarūpējot dažādus nepieciešamos materiālus mākslas darbu radīšanai . Kā zināms, jebkura radoša nodarbe kliedina drūmas sajūtas,depresiju vai citas negatīvas emocijas, caur to iespējams risināt dažādas sasāpējušas emocijas, uzliekot tās uz papīra.
Daudzi no Maldienas pansionāta iedzīvotājiem savu lielāko dienas daļu pavada guļus stāvoklī , tādēļ par tiem tika padomāts sagādājot jaunas ,siltas zeķes, staigājošie šoreiz varēja papriecāties par jaunajām, skaistajām čībām.
Uzmanība kā tāda tika dāvāta ikkatram- parunājot un kautvai kopīgi paklusējot ,kā arī citādi sniedzot savu atblastu un klātbūtni,lai tiktu atgādināts šiem ļaudīm,ka mums kā sabiedrības daļai tas rūp un neviens nav aizmirsts ! Atsaucoties uz pansionāta darbinieces teikto- koncerts un mūsu apciemojums pansionāta iedzīvotājiem noteikti vēl ilgi būs galvenais sarunu temats.
Uz tikšanos nākamajā braucienā!”