Ciemos Madlienā

LMD turpina iesākto sadarbību ar projektu "Neviens nav aizmirsts"un šoreiz atbalstīja braucienu uz Madlienas pansionātu. Šeit  savu ikdienu pavada  ap 80 cilvēkiem,pie kuriem viesojāmies ar  iepriekš izvēlētu  koncerta programmu  un ar mīļām rūpēm  sagatavotu  ciema kukuli. Lai šeit dzīvojošie nejustos pamesti un aizmirsti, nepārtraukti tiek gādāts par dažādām pozitīvu domu nesošām aktivitātēm. Īpašu prieku sagādā dažādu mākslas darbiņu  radīšana,te katrs var izpausties radoši un kā  sirds vēlas ,un noteikti telpā ir jūtams  ar kādu aizrautību tas notiek! Šeit LMD nāca talkā ,lai radītu jaunu iedvesmas elpu ,sarūpējot   dažādus nepieciešamos materiālus mākslas darbu  radīšanai . Kā zināms, jebkura radoša nodarbe kliedina drūmas sajūtas,depresiju vai citas negatīvas emocijas, caur to iespējams risināt dažādas sasāpējušas emocijas, uzliekot tās uz papīra.
Daudzi  no Maldienas pansionāta iedzīvotājiem savu lielāko dienas daļu pavada guļus stāvoklī , tādēļ par tiem tika padomāts sagādājot jaunas ,siltas  zeķes, staigājošie šoreiz varēja papriecāties par jaunajām, skaistajām čībām.
Uzmanība kā tāda tika dāvāta ikkatram-  parunājot un kautvai kopīgi paklusējot ,kā arī  citādi sniedzot savu atblastu un klātbūtni,lai tiktu atgādināts šiem ļaudīm,ka mums kā sabiedrības daļai tas rūp un neviens nav aizmirsts ! Atsaucoties uz pansionāta darbinieces teikto- koncerts un mūsu apciemojums  pansionāta iedzīvotājiem noteikti vēl ilgi būs galvenais sarunu temats.
Uz tikšanos nākamajā braucienā!"

Dizains: Graphic.lv